Yaşlı ve Çocuk Bakımı

Yaşlı Bakımı

Hasta bakıcı hizmetimiz; hastane ya da ev ortamında bulunan hastanın düzenli olarak kontrolünün yapılması, temel ihtiyaçlarının giderilmesi, doktor tavsiyeleri yönünde bakımın yapılması ve sağlık sorunu ile ilgili olarak, doktorun belirttiği tedavi ilaçlarının düzenli olarak alımının sağlanmasını amaçlamaktadır. Hasta bakım hizmetimiz aynı zamanda yaşlı ve kendi temel ihtiyaçlarını gidermekte zorluk çeken bireylerimiz için de sunduğumuz bir hizmettir.

Değer verdiğiniz aile büyükleri ya da yakınınızın, siz günün büyük bir bölümünde ilgilenemeseniz de, sizin kadar özenli ve dikkatli bir bakım yapacak, büyüğünüzün tüm ihtiyaçlarını yerine getirmesinde yardımcı olacak birisine güvenmek istersiniz. İşte hasta ve yaşlı bakıcı hizmetimiz tam olarak bu beklentilerinize karşılık veriyor.

Çocuk Bakımı

Bütün gün çocuklarınızla ilgilenecek vaktiniz olmadığında ya da sadece bir kaç günlüğüne yapacağınız seyahat nedeniyle çocuklarınıza zaman ayıramayacaksanız, benzer durumlarda en iyi çözüm çocuk bakımı hizmetinden faydalanmaktır.

Çocuk bakıcı hizmeti, güvenilir ve eğitimli bir bakıcı tarafından gerçekleştirilen bakıcılık hizmetidir. Çocuklarınızın mutlu olduğundan emin olabileceğiniz güvenilir bir bakıcıya teslim ederken aynı zamanda onların güvenliğini sağlamış olursunuz ve kısmen öğretmen bir bakıcı ile anlaşma sağlayabilirseniz, özellikle de okul ya da okul öncesi çağında bilgi kazanmış, daha başarılı birer öğrenciler olarak, başarılı bir eğitim hayatına giriş yaparlar.