Kurumsal

%100

Müşteri
Memnuniyeti

Parmak İzi Temizlik olarak, ev, ofis, apartman, villa, fabrika, inşaat sonrası, okul, merdiven temizliği, hasta ve çocuk bakımı hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Tamamı yetişmiş ve sertifikalı temizlik hizmetinde yerli ve yabancıuzman kadro, işine sonuç odaklı hizmet anlayışı, temizlik sektöründe yerinde ve hızlı çözümler hizmetinizde.

Vizyonumuz

Müşterilerimize en iyi ekipman ve alanında uzman çalışma arkadaşları ile güvenli, müşteri memnuniyeti yüksek hizmet vererek, sektörün köklü firmaları arasında adımızı sağlamlaştırmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin hayat alanlarını (Ev, Ofis, Fabrika, Okul, Restaurant vs.) kısa sürede, en iyi hizmet kalitesi ile temizlemek ve ferah ortamlar sunmayı hedefliyoruz. Ayrıca, değerli müşterilerimizin en kıymetlisi çocuklarına ve yaşlı aile üyelerine alanında uzman çalışma arkadaşları ile bakıcı hizmeti sunmak en önemli hedeflerimiz arasındadır.

Tecrübemiz

Parmak İzi Temizlik olarak sektörün öncü firmaları ile çalışıyoruz. Sunduğumuz kaliteli hizmet ile siz değerli müşterilerimizi en önemli referansımız olarak görüyoruz.